1x550 ml Żaroodporne Szkło Bezbarwne Czajnik Wody Kawy Dzbanek Do Herbaty z Szkło zaparzaczem z Pokrywką 1x550 ml Żaroodporne Szkło Bezbarwne Czajnik Wody Kawy Dzbanek Do Herbaty z Szkło zaparzaczem z Pokrywką 1x550 ml Żaroodporne Szkło Bezbarwne Czajnik Wody Kawy Dzbanek Do Herbaty z Szkło zaparzaczem z Pokrywką 1x550 ml Żaroodporne Szkło Bezbarwne Czajnik Wody Kawy Dzbanek Do Herbaty z Szkło zaparzaczem z Pokrywką 1x550 ml Żaroodporne Szkło Bezbarwne Czajnik Wody Kawy Dzbanek Do Herbaty z Szkło zaparzaczem z Pokrywką

1x550 ml Żaroodporne Szkło Bezbarwne Czajnik Wody Kawy Dzbanek Do Herbaty z Szkło zaparzaczem z Pokrywką

zł65.70 zł55.17
W magazynie
g483

Materiał: Szkło
Nazwa marki: VOMOSSY
Pojemność: 401-500 ml
Capacity: appr. 550ml
Top Diameter: appr. 75mm
Total Height : appr. 120mm
Bottom Diameter : appr. 70mm
Glass Type: Borosilicate Glass
Features: Heat Resistant Glass
Please note: Please DO NOT wash by dishwasher.
Model: CYCJ102-TW

 • PODKREŚLA 550 ml Żaroodporne Szkło Bezbarwne Czajnik z Szkło zaparzaczem z Pokrywką Obejmują: ** 1x550 ml Żaroodporne Szkło Bezbarwne Czajnik z Szkło zaparzaczem z Pokrywką ** 1 x Pakiet Specyfika: ** Materiał: Szkło ** Pojemność: ok. 550 ml ** Wysokość całkowita: ok. 115mm ** Top Średnica: ok. 75mm ** Dolna Średnica: ok. 70mm POLITYKA WYSYŁKA 1. wszystkie elementy zostaną wysłane w ciągu 1-2 dni roboczych po pełnej zapłaty jest odbierany i potwierdzone. Wysyłamy dokładnie, bezpiecznie, i w odpowiednim czasie. 2. We wybrać najbardziej odpowiedni wysyłka nośnikiem do wysyłać zamówienia do kraju. W większości razy, zamówienie zostanie dostarczone w 2-4 tygodni. 3. będziemy zawsze spakować zamówienie jak bezpiecznie, jak możemy. Ale jest dość długą drogę dla żeglugi międzynarodowej, jeśli istnieje jakiekolwiek szkody lub problem z pozycji, którą otrzymał podczas międzynarodowa wysyłka, prosimy o kontakt z nami, a my postaramy się jak najlepiej, aby pomóc radzić sobie z. 4. uwaga: należności celnych przywozowych, podatków, i opłaty nie są wliczone w cenę wysyłki lub koszt. Te opłaty są nabywcy odpowiedzialność. 5. proszę sprawdzić swój adres e-mail lub konto regularnie, wyślemy e-mail lub wiadomość, jeśli istnieje jakiekolwiek problemy z zamówieniem lub wysyłki. OPINIE Będziemy automatycznie zostawić pozytywne opinie do każdego, kto ma zakończyć transakcję i zostawić nam pozytywne opinie. Proszę nie zapomnij dać nam PIĘĆ GWIAZDEK Na wszystko szczegółowe Sprzedawca Oceny. W mało prawdopodobnym przypadku, jeśli nie jesteś zadowolony z transakcji, proszę SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI Przed złożeniem oceny. Wierzymy, że wszystko może być rozwiązany przez komunikacji. 1. w celu zapewnienia państwu najlepszą obsługę, należy traktować całkiem transakcja. Opinia jest po prostu co dążymy. 2. proszę o kontakt z nami, aby uzyskać lepsze rozwiązanie przed chcesz zostawić neutralnej lub Negatywnej informacje zwrotne ocena negatywne opinie. 3. międzynarodowym dla 5-star usługi przez informujący upfront naszych polityk, nasz wysyłki tempo i nasz wysyłki częstotliwości. Jeśli jesteś zadowolony z tego transakcji, proszę odpowiedzieć z wszystkich 5 gwiazdek! Jeśli nie jesteś zadowolony, po prostu daj mi znać poprzez e-mail, a nie zostawić niski wynik, i będę pracować, aby zrobić to, że sposób. 4. proszę napisz do mnie poprzez "MOJE WIADOMOŚCI" Lub "Pyta Sprzedawcy Pytania" Jeśli masz jakieś pytanie dotyczące naszych ofert lub zakupu. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI Gdy masz jakiekolwiek pytania podczas transakcji, prosimy o kontakt z nami. Wierzymy, że wszystko może być rozwiązany poprzez komunikację i zrobimy wysiłki, aby pomóc radzić sobie z swoje problemy.

  Tagi: Tanie: 1x550 ml Żaroodporne Szkło Bezbarwne Czajnik Wody Kawy Dzbanek Do Herbaty z Szkło zaparzaczem z Pokrywką, wysokiej jakości 1x550 ml Żaroodporne Szkło Bezbarwne Czajnik Wody Kawy Dzbanek Do Herbaty z Szkło zaparzaczem z Pokrywką, dostawcy Czajniki z Chin.

 • Opinie (2)

  • Morizake

   rather small

  • Missystone57

   Очень хороший чайник!!!

  Napisz opinię

Pokrewne produkty