6 sztuk Silne Magnetyczne Haki Kuchnia Ściany Trzymać Magnes Haki do Przechowywania i Organizacji Domu Akcesoria Kuchenne 6 sztuk Silne Magnetyczne Haki Kuchnia Ściany Trzymać Magnes Haki do Przechowywania i Organizacji Domu Akcesoria Kuchenne 6 sztuk Silne Magnetyczne Haki Kuchnia Ściany Trzymać Magnes Haki do Przechowywania i Organizacji Domu Akcesoria Kuchenne 6 sztuk Silne Magnetyczne Haki Kuchnia Ściany Trzymać Magnes Haki do Przechowywania i Organizacji Domu Akcesoria Kuchenne 6 sztuk Silne Magnetyczne Haki Kuchnia Ściany Trzymać Magnes Haki do Przechowywania i Organizacji Domu Akcesoria Kuchenne 6 sztuk Silne Magnetyczne Haki Kuchnia Ściany Trzymać Magnes Haki do Przechowywania i Organizacji Domu Akcesoria Kuchenne

6 sztuk Silne Magnetyczne Haki Kuchnia Ściany Trzymać Magnes Haki do Przechowywania i Organizacji Domu Akcesoria Kuchenne

zł36.62 zł22.69
W magazynie
g862

Typ: Haki i szyny
Funkcja: Zaopatrzony,Ekologiczne
Materiał: Metal
Numer modelu: storage hook
Wykorzystanie: Rozmaitości
Metal rodzaj: Stal węglowa


 • Opis
  Ta pozycja jest produkowany z premii materiał na trwałe i długotrwałe używanie. To jest łatwy i wygodny w użyciu. Jeśli nie chcesz, aby używać go, po prostu go usunąć. Można go używać do powieszenia ręcznie narzędzia, naczynia do gotowania, kosze i tak dalej. Utrzymać kuchnia czyste i zorganizowane.
  Uwaga: D10, D12, D16, D20 oznacza Magnes duty mocny poziom.
  Funkcja
  -Kolor: Srebrny.
  -Materiał: Magnes.
  -Rozmiar: około 3.45*1*0.6 cm/1.36*0.39*0.24 cal (L * W * H ).
  -Wykonane z wysokiej jakości materiału, haki są duarble i długotrwałego użytkowania.
  -To jest łatwe i wygodne w użyciu. Co ważniejsze, to jest proste do usunięcia, jeśli nie chcesz, aby go używać więcej.
  -Świetna kuchnia akcesoria. Można go używać do powieszenia ręcznie narzędzia, naczynia do gotowania, kosze i tak dalej. Utrzymać kuchnia czyste i zorganizowane. Dobrym pomocnikiem dla ciebie.
  - Nasze haki wytrzymać ekstremalne klimatu i wilgotności do organizowania warsztaty, pralnia pokoje i garaże.
  6 * Heavy Duty Mocny Magnetyczny Haki do Przechowywania i Organizacji Domu Akcesoria Kuchenne

  Tagi: Tanie: 6 sztuk Silne Magnetyczne Haki Kuchnia Ściany Trzymać Magnes Haki do Przechowywania i Organizacji Domu Akcesoria Kuchenne, wysokiej jakości 6 sztuk Silne Magnetyczne Haki Kuchnia Ściany Trzymać Magnes Haki do Przechowywania i Organizacji Domu Akcesoria Kuchenne, dostawcy Haki i Szyny z Chin.

 • Opinie (6)

  Napisz opinię

Pokrewne produkty