Do Boga Być Chwały Vinyl Samochodów Naklejka Kreatywny Chrześcijaństwo Religia Sztuka Naklejka Samochodów do Okna Samochodu Dekoracji Ciała CA1068 Do Boga Być Chwały Vinyl Samochodów Naklejka Kreatywny Chrześcijaństwo Religia Sztuka Naklejka Samochodów do Okna Samochodu Dekoracji Ciała CA1068 Do Boga Być Chwały Vinyl Samochodów Naklejka Kreatywny Chrześcijaństwo Religia Sztuka Naklejka Samochodów do Okna Samochodu Dekoracji Ciała CA1068 Do Boga Być Chwały Vinyl Samochodów Naklejka Kreatywny Chrześcijaństwo Religia Sztuka Naklejka Samochodów do Okna Samochodu Dekoracji Ciała CA1068 Do Boga Być Chwały Vinyl Samochodów Naklejka Kreatywny Chrześcijaństwo Religia Sztuka Naklejka Samochodów do Okna Samochodu Dekoracji Ciała CA1068 Do Boga Być Chwały Vinyl Samochodów Naklejka Kreatywny Chrześcijaństwo Religia Sztuka Naklejka Samochodów do Okna Samochodu Dekoracji Ciała CA1068

Do Boga Być Chwały Vinyl Samochodów Naklejka Kreatywny Chrześcijaństwo Religia Sztuka Naklejka Samochodów do Okna Samochodu Dekoracji Ciała CA1068

zł6.89 zł6.20
W magazynie
g928

Nazwa marki: lovy sticker
Naklejki umieszczenie: Tylne szyby
Typ: Klej naklejki
Projekt: Cartoon
Model: Inne
Nazwa modelu: car sticker
Długość produktu: 15.2cm
Pozycja szerokość: 12.2cm
Is_customized: Tak
Opakowanie: Nie pakowane
Rodzaj naklejki: Kreatywne naklejki
Kategoria: Naklejki
Typ artykułu: Naklejki
Colour: Black,White,Red,Yellow,Blue,Pink
Material: Vinyl
Is Costomized: Yes
Feature: Removable Waterproof
Shape: Silhouette
Size: 15.2cm*12.2cm


 • Do Boga Być Chwały Vinyl Samochodów Naklejka
  Cechy: 100% nowy i wysokiej jakości. Ozdobić swój samochód , Dać swój samochód Orzeźwiający wygląd. Nietoksyczny, odporne na wodę i pleśni dowód, ochrony środowiska. Łatwe do zastosowania, usunąć, założyć, i ponownego użycia bez wychodzenia uszkodzenia lub pozostałości. Może być stosowany do każdej gładkiej i czystych powierzchniach, takich jak Ściany , Lodówka, Gitary , Laptopy, W Indows. NIE nadaje się do brudne lub chropowatej powierzchni. Upewnij się, że powierzchnia jest czysta i sucha przed nałożeniem. Są to die-cut naklejki znaczenie nie ma tle. Jeśli nie jest kolor tła na zdjęciu, to jest używane tylko jako przykład.
  Materiał: Ekologiczny PCV
  Kolor: Czarny biały czerwony żółty niebieski różowy
  Ilość: 1 sztuka
  Możemy zaoferować Drop Shipping Usługi.
  1. nie ma ograniczona zdjęcie, aby spełnić zamówienia na co dzień.
  2. dla USA, AU, CA, WIELKIEJ BRYTANII, Epacket jest dostępny.
  3. szybka dostawa w 72 H Ukazali.
  4. nie faktury lub Odbiór zawarte.
  5. Możemy oznaczyć pakiet jako PREZENT i zadeklarować niższą cenę dla ciebie.
  P: Gdzie mogę użyć mój naklejki?
  A: Winylu naklejki mogą być stosowane do wszystkich płaskich powierzchniach, takich jak płaskich ścian, lustra, gładkie płytki, laptopy, samochody, szkło, windows, lodówki, itp.
  P: Może naklejki być ponownie umieszczony?
  A: Nie, Naklejki są jednorazowego użytku tylko.
  P: Możemy dokonać naklejki inny rozmiar?
  A: Prosimy o kontakt z wymiarów. Będziemy dostarczać ofertę jeśli możemy spełnić twoje wymagania.
  P: Może naklejki być usunięte?
  A: Tak, naklejki mogą być łatwo usunięte przez obierania je dala powoli. Jeśli stosowane do pojazdu może trzeba zastosować ciepła, aby pomóc (suszarka do włosów).

  Tagi: Tanie: Do Boga Być Chwały Vinyl Samochodów Naklejka Kreatywny Chrześcijaństwo Religia Sztuka Naklejka Samochodów do Okna Samochodu Dekoracji Ciała CA1068, wysokiej jakości Do Boga Być Chwały Vinyl Samochodów Naklejka Kreatywny Chrześcijaństwo Religia Sztuka Naklejka Samochodów do Okna Samochodu Dekoracji Ciała CA1068, dostawcy Oklejanie samochodów z Chin.

 • Opinie (1)

  • Erikalynng23

   thanks for my order

  Napisz opinię

Pokrewne produkty