Jednorożec Flamingo Ryps Wstążka Haftowane Drukowane Wstążki Do Pakowania Prezentów Szycia Akcesoria Boże Narodzenie Wedding Party Decor Jednorożec Flamingo Ryps Wstążka Haftowane Drukowane Wstążki Do Pakowania Prezentów Szycia Akcesoria Boże Narodzenie Wedding Party Decor Jednorożec Flamingo Ryps Wstążka Haftowane Drukowane Wstążki Do Pakowania Prezentów Szycia Akcesoria Boże Narodzenie Wedding Party Decor Jednorożec Flamingo Ryps Wstążka Haftowane Drukowane Wstążki Do Pakowania Prezentów Szycia Akcesoria Boże Narodzenie Wedding Party Decor Jednorożec Flamingo Ryps Wstążka Haftowane Drukowane Wstążki Do Pakowania Prezentów Szycia Akcesoria Boże Narodzenie Wedding Party Decor Jednorożec Flamingo Ryps Wstążka Haftowane Drukowane Wstążki Do Pakowania Prezentów Szycia Akcesoria Boże Narodzenie Wedding Party Decor

Jednorożec Flamingo Ryps Wstążka Haftowane Drukowane Wstążki Do Pakowania Prezentów Szycia Akcesoria Boże Narodzenie Wedding Party Decor

zł4.40 zł2.64
W magazynie
g174

Nazwa marki: BIT.FLY
Rodzaj tkaniny: Ryps
Styl: Pojedyncze twarzy
Wzór: Jednolity kolor
Materiał: 100% poliester
Numer modelu: H73-2Y/H684/C76/C80/C78/C77
Technika: Drukowane
Typ produktu: Wstążki
Szerokość: 5cm/2.5cm/6.5cm/75mm/7.5cm/
color: as picture
pattern: Unicorn/Flamingo/Star/Printed
1: Grosgrain Ribbon
2: Printed Ribbon
3: Unicorn Ribbon
4: Flamingo Ribbon
5: DIY Gift Wrapping Ribbon
6: DIY Sewing Accessory
7: Wedding Party Decor
8: Party Gift Package


 • Lista opakowanie:
  1 x Drukowane Wstążki
  Usługi 1. jeśli istnieje jakikolwiek problem z produktów, prosimy o kontakt po pierwsze i możemy negocjować na nim. Postaramy się jak najlepiej rozwiązać go zadowalające. Jeśli naprawdę nie nie chcesz, to proszę wysłać je z powrotem do nas w ciągu 7 dni, i należy niedźwiedź powrotny wysyłka koszt. Po otrzymaniu zwrotu towaru, dajemy swoje pełnej refundacji. 2. możesz skontaktować się z nami bu trademanger lub pozostawiając nam wiadomość lub napisz do nas, będziemy odpowiedzi do ciebie w ciągu 24 godzin, a w ciągu 36 godzin na weekend. nasz czas pracy: AM 8:30 ~ PM 22:00 (Pekin czas) Ponownie & Zwrot Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktów lub zamówienia, proszę nie otwierać spór łatwo, możesz skontaktować się z nami w po raz pierwszy, zajmiemy się tak szybko, jak to możliwe, i daje satysfakcjonującego rozwiązania. Opinie Ci satysfakcję i pozytywna opinia jest dla nas bardzo ważne. Proszę zostawić pozytywne opinie i 5 gwiazdek, jeśli są saticfied z naszych produktów i usług.
  Wysyłka Usługi 1. jeśli istnieje jakikolwiek problem z produktów, prosimy o kontakt po pierwsze i możemy negocjować na nim. Postaramy się jak najlepiej rozwiązać go zadowalające. Jeśli naprawdę nie nie chcesz, to proszę wysłać je z powrotem do nas w ciągu 7 dni, i należy niedźwiedź powrotny wysyłka koszt. Po otrzymaniu zwrotu towaru, dajemy swoje pełnej refundacji. 2. możesz skontaktować się z nami bu trademanger lub pozostawiając nam wiadomość lub napisz do nas, będziemy odpowiedzi do ciebie w ciągu 24 godzin, a w ciągu 36 godzin na weekend. nasz czas pracy: AM 8:30 ~ PM 22:00 (Pekin czas) Ponownie & Zwrot Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktów lub zamówienia, proszę nie otwierać spór łatwo, możesz skontaktować się z nami w po raz pierwszy, zajmiemy się tak szybko, jak to możliwe, i daje satysfakcjonującego rozwiązania. Opinie Ci satysfakcję i pozytywna opinia jest dla nas bardzo ważne. Proszę zostawić pozytywne opinie i 5 gwiazdek, jeśli są saticfied z naszych produktów i usług.

  Tagi: Tanie: Jednorożec Flamingo Ryps Wstążka Haftowane Drukowane Wstążki Do Pakowania Prezentów Szycia Akcesoria Boże Narodzenie Wedding Party Decor, wysokiej jakości Jednorożec Flamingo Ryps Wstążka Haftowane Drukowane Wstążki Do Pakowania Prezentów Szycia Akcesoria Boże Narodzenie Wedding Party Decor, dostawcy Wstążki z Chin.

 • Opinie (1)

  Napisz opinię

Pokrewne produkty