Metal ball i wiosny do bieguna Speedway mini4 skuter elektryczny

Metal ball i wiosny do bieguna Speedway mini4 skuter elektryczny

zł19.13
W magazynie
g133

Numer modelu: MN-mini4-metalball
Nazwa marki: DUALTRON
Napięcie: 48 v
Is_customized: Tak


 • Wysyłka
  * Rzeczy są dobrze zapakowane z silnym pakietów, możemy wybrać przewoźnik według klienta wybór lub lepiej przewoźnik według naszego doświadczenia. Nadzieję, że klient może zrozumieć, jak czasami, możemy wybrać inne firmy transportowej w zależności od produktu treści.
  * Wolniej ekspresowe zwykle sprawiają niestandardowego podatku wolnego lub niższym, jak chiny post registed air mail. Szybciej wyraźne by zrobić podatku niestandardowy ryzyka wyższa, które nie możemy kontrolować. Dla większości coutries, W celu zapewnienia otrzymaniu zamówienia z podatkiem wolnego lub niższym podatku od importu, będziemy zadeklarować niższą wartość. Jeśli wszelkie opłaty przywozowe lub opłaty są nabywcy odpowiedzialność. Szczególnie dla drodzy klientów z krajów ameryki południowej, trzeba zapłacić podatek i pomóc odprawy celnej, jeśli occures, który jest kluczowe dla transakcji.
  Płatności
  Śledź Gdzieswpolsce.org alipay reguły, i również możemy przyjąć niektórych othe płatności, jeśli nie jest wygodny dla klienta.
  Opinie, spory i powrotu
  * Zapewniamy pozytywną opinię dla każdego klienta, wspieranie zdrowego Ali wspólnoty, spodziewamy się tym samym od ciebie. Jeśli masz jakieś niezadowolenie, proszę dać nam szansę, aby rozwiązać problem przed zostawić nam negatywną opinię . W większości przypadków, problem wreszcie być rozwiązany i pod wrażeniem naszego klienta. Obiecujemy dobry serwis, ale nie pchnął przez sporu. Nadzieję, że klient może dać nam tolerancji dla procesie po sprzedaży, i chcielibyśmy zaoferować lepsze usługi do rodzaju clinet budować lepiej i hamonious Koła z transakcji. Jeśli problem nie może być rozwiązany, można powrócić do pewnej miejsce oferta przez nas w swoim wygodą . Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych powrotnej i wymiany instrukcją. We zwróci ilość odpowiednio .

  Tagi: Tanie: Metal ball i wiosny do bieguna Speedway mini4 skuter elektryczny, wysokiej jakości Metal ball i wiosny do bieguna Speedway mini4 skuter elektryczny, dostawcy Skuter Części i Akcesoria z Chin.

 • Opinie (0)

  Napisz opinię

Pokrewne produkty