Mini LED Głęboki Spadek Podwodne Wędkowanie Squid Ryby Lure Światło Zielone Migające Lampy Mini LED Głęboki Spadek Podwodne Wędkowanie Squid Ryby Lure Światło Zielone Migające Lampy Mini LED Głęboki Spadek Podwodne Wędkowanie Squid Ryby Lure Światło Zielone Migające Lampy

Mini LED Głęboki Spadek Podwodne Wędkowanie Squid Ryby Lure Światło Zielone Migające Lampy

zł7.31 zł4.25
W magazynie
g739

Pozycji: Morze łodzi rybackich,Ocean beach fishing,Ocean skała fshing,Jezioro,Zbiornik staw,Rzeka,Stream
Kategoria: Trawa karpia przynęty
Numer modelu: Fish Lure Light
Typ: Sztuczne przynęty
Nazwa marki: Toply

  • Mini LED Głęboki Spadek Podwodne Wędkowanie Squid Ryby Lure Światło Zielone Migające Lampy
    wyświetlacz o wysokiej jasności i wizualne dokładne pozycjonowanie niskie zużycie energii i bardzo długi czas połysk wyjmij baterię po użyciu, aby uniknąć uszkodzenia baterii i światła jeśli nie ma wody w float, wytrzeć do sucha lub suche przez wietrzenie może być również używany kolor: Jasne migające zielone ilość: 1 sztuk rozmiar: 1.9 cm x 6 cm moc: 3 sztuk guzikowy OS3 (Brak w zestawie) wysyłka: kiedy złożyć zamówienie, proszę wybrać sposób wysyłki i opłacić zamówienie w tym opłatę transportową. Generally, będziemy wysyłać rzeczy jak najszybciej po zaksięgowaniu płatności zakończone. nie gwarantujemy czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty broderage, obowiązków i podatki na przywóz do danego country. These dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie zwracamy kosztów transportu nie chciał przesyłek. nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek obyczajowego obowiązku importowego podatku lub. koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, a kupujący jest odpowiedzialny za należności celnych. rozumiem, że ty martwisz się o ewentualne dodatkowych kosztów dla pozycji. W Oparciu O dotychczasowe doświadczenia. FAQ: 1. czy istnieje tropi liczbę dla mojej pozycji? tak, wysyłamy każde zamówienie z ich Numerem przesyłki, i można zobaczyć przesyłki staus na odpowiednią stronę internetową. 2. jest to samo jak zdjęcia produktu? tak, wszystkie zdjęcia są prawdziwe. wzięliśmy tych zdjęć przez nas samych. 3. Jaki rozmiar zmieści się ze mną? radzimy spojrzeć na nasz wykres rozmiar sugestia tabelę rozmiarów poniżej, a nasze produkty, jeśli są normalne rysunek. jeśli masz specjalne rysunek, skontaktuj się z nami (powiedz nam swój wzrost i wagę, biust, talia, biodra rozmiar). 4. Czy Można zadeklarować niższą wartość? tak, zazwyczaj będziemy zadeklarować 10-$20 dolarów dla małych paczek (1-5 sztuk). Jeśli masz specjalny wniosek skontaktuj się z nami. 5. I jestem sprzedawcę, chciałbym kupić wiele elementów swojej pozycji, co znajduje się hurtownie cenę? witam, dzięki za pytanie, jeśli chcesz kupić większą ilość, proszę wysłać e-mail do nas, będziemy ci najlepszą cenę, dzięki! zwroty: dokładamy wszelkich starań, aby służyć naszym klientom najlepsze, że możemy. kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w ich oryginalnym conditions., Jeśli elementy są uszkodzone lub utracone, gdy są one zwracane. the nabywca będzie odpowiedzialna za takie szkody lub straty, a my nie dają kupującemu pełny zwrot pieniędzy. kupujący powinien spróbować złożyć reklamację w firmie logistycznej, aby odzyskać koszty uszkodzenia lub utraty. nabywca będzie odpowiedzialny za wysyłek opłat wracać rzeczy.

    Tagi: Tanie: Mini LED Głęboki Spadek Podwodne Wędkowanie Squid Ryby Lure Światło Zielone Migające Lampy, wysokiej jakości Mini LED Głęboki Spadek Podwodne Wędkowanie Squid Ryby Lure Światło Zielone Migające Lampy, dostawcy Wędkowanie Przynęt z Chin.

  • Opinie (0)

    Napisz opinię

Pokrewne produkty