Nowy oryginalny dla Sony TV pilot RM-GA013 Fernbedienung Nowy oryginalny dla Sony TV pilot RM-GA013 Fernbedienung

Nowy oryginalny dla Sony TV pilot RM-GA013 Fernbedienung

zł49.70 zł34.78
W magazynie
g910

Wsparcie APP: Nie
Nazwa marki: WFSMARTS
Pakiet: Tak
Kanał: 3
Częstotliwość: 433 mhz
Wykorzystanie: Tv
Numer modelu: RM-GA013
Komunikacji bezprzewodowej: IR

  • Nowy oryginalny dla Sony TV pilot RM-GA013 Fernbedienung Testujemy go przed dostawą, aby upewnić się, że to działa idealne! Obraz
    Wysyłka: 1. wysyłamy wszystkie rzeczy na całym świecie w ciągu 36 godzin (z wyjątkiem wakacji), będzie wybrać jedną z nich w zależności od różnych krajów. Więc jeśli masz konkretne wysyłka wymagania, proszę powiedz nam przed wysyłką. 2. wysyłamy Gdzieswpolsce.org jest tylko adres. Prosimy upewnić się, że adres w Gdzieswpolsce.org jest właściwy adres wysyłki! Usługi po sprzedaży: Wszystkie rzeczy poprzez rygorystyczne testy przed wysyłką. I gwarantujemy to jest dobre, upewnij się, że pakiet jest w dobrej sytuacji, gdy podpis go. Po masz rzeczy, jeśli masz jakiekolwiek problemy z towarów, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili, nie wahaj się z zamiast otworzyć spór, Odpowiadamy was w ciągu 12 godzin, a my postaramy się jak najlepiej, aby pomóc ci rozwiązać twoje pytania lub problemy. Jeśli nie można uzyskać towarów w ciągu 50 dni, daj nam znać, a my zwrócimy wszystkie płatności. Nasz serwis celem jest, aby każdy klient ma dobre zakupy doświadczenie. Odpowiedź: Jeśli nie jesteś zadowolony z naszej pozycji i usługi, proszę dać nam pozytywne opinie i A 5 gwiazda przeglądu, Co da przynieść lepsze opracowanie szansę do naszego sklepu, i będziemy dziękuję i spróbować ciężej, aby obsługiwać lepiej. Jeśli nie jesteś zadowolony z naszej usługi lub jakiekolwiek inne problemy, prosimy o kontakt przed opuszczać informacje zwrotne i otworzyć spór, My rozwiązać problem natychmiast! To będzie bardzo mile widziane, jeśli masz jakieś dobre sugestie.

    Tagi: Tanie: Nowy oryginalny dla Sony TV pilot RM GA013 Fernbedienung, wysokiej jakości Nowy oryginalny dla Sony TV pilot RM-GA013 Fernbedienung, dostawcy Piloty z Chin.

  • Opinie (1)

    Napisz opinię

Pokrewne produkty