Oryginalny do 18.5 cal 4 Przewody Rezystancyjny Ekran Dotykowy Z portem USB 424x243mm Szkło Digitizer Monitora Oryginalny do 18.5 cal 4 Przewody Rezystancyjny Ekran Dotykowy Z portem USB 424x243mm Szkło Digitizer Monitora Oryginalny do 18.5 cal 4 Przewody Rezystancyjny Ekran Dotykowy Z portem USB 424x243mm Szkło Digitizer Monitora Oryginalny do 18.5 cal 4 Przewody Rezystancyjny Ekran Dotykowy Z portem USB 424x243mm Szkło Digitizer Monitora Oryginalny do 18.5 cal 4 Przewody Rezystancyjny Ekran Dotykowy Z portem USB 424x243mm Szkło Digitizer Monitora Oryginalny do 18.5 cal 4 Przewody Rezystancyjny Ekran Dotykowy Z portem USB 424x243mm Szkło Digitizer Monitora

Oryginalny do 18.5 cal 4 Przewody Rezystancyjny Ekran Dotykowy Z portem USB 424x243mm Szkło Digitizer Monitora

zł241.02
W magazynie
g711

Typ interfejsu: Usb
Typ: Rezystancyjny
Nazwa marki: osatych
Produkty stan: Zdjęcie
Pakiet: Nie
Numer modelu: 424x243mm
Rozmiar ekranu: 18.5Inch

 • Ostrzeżenie: ☞ Instrukcja instalacji nie wliczony w cenę, nie jesteśmy odpowiedzialni za wszelkie szkody spowodowane przez instalację tego akcesorium, pamiętaj, wiesz jak zainstalować go przed licytować, dziękuję za wyrozumiałość! ☞ Proszę NIE kupić, jeśli nie akceptują an + klasy kompatybilny digitizer ekran dotykowy z różnych flex kabel numery jak nasz tytuł/opis/zdjęcia zjednoczone jest z dostaw na rynku, dziękuję!
  Opis:
  * Pozycja Stan: Nowy
  * Każdy Przedmiot Został 100% Przetestowane Przed Wysyłką
  * Kompatybilny z:
  * To jest używany, aby zastąpić uszkodzony, uszkodzony, pęknięty lub bezużyteczny ekran dotykowy. Porady: * Panel dotykowy Digitizer: jeśli top panel dotykowy lub szkła góry jest pęknięty lub uszkodzony, ale obrazu pod nim jest w porządku, następnie trzeba tylko Panelu Dotykowego. * Wyświetlacz LCD Tylko: jeśli obrazu pod szkło jest uszkodzony i dotykowy pancel NIE jest następnie trzeba tylko LCD wyświetlacz * Kompletne Ekran z Panelem Dotykowym i LCD: jeśli top dotykowy panel jest uszkodzony i lcd obrazu jest albo czarny płyn lub pęknięty potrzebujesz kompletna ekranu. Pakiet obejmuje:
  1 * Ekran dotykowy Z Porady Środki ostrożności :
  1. Brazylia klientów: jeśli zdecydujesz DHL, proszę powiedz nam swoje nip, który jest DHL wymagań, ale będziemy śledzić, aby wypełnić w zadeklarowanej wartości, nie martw się. 2. Deklaracja : Jeśli masz specjalne wymagania na wartość deklaracji, proszę zostawić wiadomość dla nas. Jeśli Nie, oznajmiać domyślnie.
  3. Niestandardowe Podatku : S Ellers nie są odpowiedzialni za wszelkie podatku od importu, niestandardowe podatku lub niestandardowe opóźnienia.
  Jeśli nie jesteś w porządku z płacenia podatku niestandardowy jeśli niestety twoja przesyłka być posiadane przez celnej, proszę nie umieszczać Zamówienia.

  Tagi: Tanie: Oryginalny do 18.5 cal 4 Przewody Rezystancyjny Ekran Dotykowy Z portem USB 424x243mm Szkło Digitizer Monitora, wysokiej jakości Oryginalny do 18.5 cal 4 Przewody Rezystancyjny Ekran Dotykowy Z portem USB 424x243mm Szkło Digitizer Monitora, dostawcy Ekran dotykowy Panele z Chin.

 • Opinie (1)

  Napisz opinię

Pokrewne produkty