SPEQUIX Food Grade Silicone Bańki Kubki Thrapy Masażu Puchar Próżniowe Detoksykacji Threatment 5. Odmłodzenie Twarzy Masażysta Nowy SPEQUIX Food Grade Silicone Bańki Kubki Thrapy Masażu Puchar Próżniowe Detoksykacji Threatment 5. Odmłodzenie Twarzy Masażysta Nowy SPEQUIX Food Grade Silicone Bańki Kubki Thrapy Masażu Puchar Próżniowe Detoksykacji Threatment 5. Odmłodzenie Twarzy Masażysta Nowy SPEQUIX Food Grade Silicone Bańki Kubki Thrapy Masażu Puchar Próżniowe Detoksykacji Threatment 5. Odmłodzenie Twarzy Masażysta Nowy SPEQUIX Food Grade Silicone Bańki Kubki Thrapy Masażu Puchar Próżniowe Detoksykacji Threatment 5. Odmłodzenie Twarzy Masażysta Nowy SPEQUIX Food Grade Silicone Bańki Kubki Thrapy Masażu Puchar Próżniowe Detoksykacji Threatment 5. Odmłodzenie Twarzy Masażysta Nowy

SPEQUIX Food Grade Silicone Bańki Kubki Thrapy Masażu Puchar Próżniowe Detoksykacji Threatment 5. Odmłodzenie Twarzy Masażysta Nowy

zł49.70 zł46.72
W magazynie
g903

Typ artykułu: Masaż i relaks
Nazwa marki: SPEQUIX
Numer modelu: Massage Cupping
Rozmiar: Wielu Rozmiar SML
Zastosowanie: Full Body
Materiał: Silicone
Item Type: Massage Cupping Set
Color: White
Size XL Cup: 80 * 70 mm/ Height*Dia.
Size L Cups: 55 * 55 mm/ Height * Dia.
Size M Cups: 80 * 37 mm/ Height * Dia.
Size S Cups: 50 * 15 mm/ Height * Dia.
Suitable For: Body,Back,Leg,Neck,Face and ect.
Massage Function: Vacuum Therapy
Weight: 0.265
Packing: Massage Cupping Bag


 • Cechy:
  1. detoksykacji Leczenie
  2. Barku Leczenie
  3. rwa kulszowa Leczenie
  4. trawienie Leczenie
  5. Odmłodzenie twarzy
  6. Leczenie cellulitu
  7. limfatyczny DrainageSports Obrażeń Leczenie
  8. Wypadek samochodowy Leczenie
  9. Deep Mięśni Ulgę W Bólu
  Dane techniczne:
  Stan: 100% Nowy element
  Typ artykułu: Masaż Bańki Zestaw
  Materiał: 100% Silikon
  Kolor: Biały/Różowy/Fioletowy
  Funkcja: Nie toksyczny, Ekologiczny, Wielokrotnego Użytku
  Waga: Approx.200g
  Nadaje się Do: Ciała, Z Powrotem, Nogi, Szyi, Twarzy i ect.
  Rozmiar:
  XL Cup: 80*70mm/Wysokość * Dia.
  L Kubek: 55*55mm/Wysokość * Dia.
  M Cup: 80*37mm/Wysokość * Dia.
  S Cup: 50*15mm/Wysokość * Dia.
  Terapeutyczne Metoda :
  1) oporowej Bańki
  Ustalający bańki jest, aby utrzymać jar na skórze przez pewien czas po słoik jest zasysane na skóry. To jest najczęstszą metodą bańki. W zachowaniu czas jest zwykle 20-30 minut. W zachowaniu czas może być przedłużony, gdy choroby jest poważne, zwłaszcza w głębokie części ciała, lub charakteryzuje bólu; i czas może być krótszy jeśli choroby jest łagodny, w powierzchowne części, lub charakteryzuje drętwienie. Gdy bańki w części ciała z dużym mięśnie, czyli powrót i uda, czas powinien być dłuższy; podczas bańki na części głowy i klatki piersiowej, czas powinny być krótszy.
  2) szybka Bańki
  Charakteryzuje się wielokrotnie ssanie słoiku na i wyjmowania go natychmiast, procedura jest powtarzane wiele razy, aż lokalnych skóra staje się zaczerwieniona. Metoda ta jest często stosowane do reumatyzm i obwodowych neuritis, które charakteryzują się drętwienie lub nudne sensation z lokalne część. ponieważ bańki śladu znika szybko i bez zmian skóry kształt i kolor pozostają, nadaje się do zrobienia bańki na twarzy i głowy.
  3) ruchu bańki
  Ruchu bańki jest metoda pierwszej ssanie kubka na skórze, a następnie przenoszenie kubki, aby powiększyć w leczeniu obszar ciała. Po pierwsze, w zależności od wielkości w leczeniu obszar, wybrać odpowiedni cup. Następnie umieścić niektóre olejek do masażu na obszar. Po drugie, umieścić filiżankę do ssać na obszar. Regulację ssania siły, dopóki nie jest łatwe do przenoszenia. po trzecie, grip górze kubka, podnieść lekko, trzymając go i ruchu powoli, aż wysypka-jak plamy pojawia się.

  Tagi: Tanie: SPEQUIX Food Grade Silicone Bańki Kubki Thrapy Masażu Puchar Próżniowe Detoksykacji Threatment 5. Odmłodzenie Twarzy Masażysta Nowy, wysokiej jakości SPEQUIX Food Grade Silicone Bańki Kubki Thrapy Masażu Puchar Próżniowe Detoksykacji Threatment 5. Odmłodzenie Twarzy Masażysta Nowy, dostawcy Masaż i relaks z Chin.

 • Opinie (0)

  Napisz opinię

Pokrewne produkty