T3/T5/T8 Żywicy Z Tworzywa Sztucznego Przycisk Snap Narzędzie Instalacji Ciśnienie Ręcznie Zacisk Przycisk Zacisk Ciśnienia Odliczenia T3/T5/T8 Żywicy Z Tworzywa Sztucznego Przycisk Snap Narzędzie Instalacji Ciśnienie Ręcznie Zacisk Przycisk Zacisk Ciśnienia Odliczenia T3/T5/T8 Żywicy Z Tworzywa Sztucznego Przycisk Snap Narzędzie Instalacji Ciśnienie Ręcznie Zacisk Przycisk Zacisk Ciśnienia Odliczenia T3/T5/T8 Żywicy Z Tworzywa Sztucznego Przycisk Snap Narzędzie Instalacji Ciśnienie Ręcznie Zacisk Przycisk Zacisk Ciśnienia Odliczenia T3/T5/T8 Żywicy Z Tworzywa Sztucznego Przycisk Snap Narzędzie Instalacji Ciśnienie Ręcznie Zacisk Przycisk Zacisk Ciśnienia Odliczenia

T3/T5/T8 Żywicy Z Tworzywa Sztucznego Przycisk Snap Narzędzie Instalacji Ciśnienie Ręcznie Zacisk Przycisk Zacisk Ciśnienia Odliczenia

zł62.52 zł42.51
W magazynie
g214

Typ produktu: Przyciski
Metal rodzaj: Ze stali nierdzewnej
Numer modelu: 38661
Nazwa marki: Beaulife wigs
Materiał: Metal
Dekoracji: Brak
Styl: Cholewka
Przycisk typu: Przycisk snap
Funkcja: Ekologiczne

 • T3/T5/T8 Żywicy Z Tworzywa Sztucznego Przycisk Snap Narzędzie Instalacji Ciśnienie Ręcznie Zacisk Przycisk Zacisk Ciśnienia Odliczenia Opis:
  100% Nowa Marka i Wysoka Jakość
  Pozycja Materiał: Metal
  Idealne zestawy narzędzi, aby dodać funkcjonalne zatrzaski do koszulki, kurtki, torby i rzemiosła
  Łatwy w Użyciu (Nie obejmują Zaskoczy), Wykorzystanie do T3, T5, T8
  Proszę pozwalają 1-2 cm błąd z powodu środek strony
  Proszę pozwalają niektóre aberracja ze względu na innym ekranie
  1 zestaw x Zatrzask Wysyłamy na Całym Świecie (Z Wyjątkiem niektórych krajach i APO/FPO). Tylko wysyłamy potwierdzonego zamówienia adresów. Twój adres zamówienia MUSI DOPASOWAĆ swój adres Wysyłki. Zamówienia przetworzone terminowe po weryfikacji płatności. Wyślemy paczkę z Chin przez lotniczej poczta. Czas dostawy zależy od Wysyłka Przewoźnika, Zwyczajów i Post W Sklepie z przeznaczenia i innych czynników. najbardziej pakiety może być odbierane w 20 dni roboczych (4 tygodnie). Patrz poniżej czas dostawy zbiór ilościowego danych:
  Akceptujemy E-mail wniosków o zwrotów w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania zamówienia. Jeżeli rzecz jest w posiadaniu więcej niż 7 dni, to jest rozpatrywane używane, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę. Jeśli nie jesteś zadowolony, gdy pojawi się przedmiot, należy go zwrócić w ciągu 7 dni na wymianę lub zwrot pieniędzy. Prosimy o kontakt na powrotu przewodnik przed zwrócić go. Wszystkie wracać rzeczy MUSZĄ BYĆ w oryginalnym opakowaniu i musisz DOSTARCZYĆ nam numer śledzenia przesyłki, konkretnego powodu do powrotu, i ID zamówienia. Jeśli przedmiot jest uszkodzony w 3 miesięcy, wyślemy ci zastępstwo bez dodatkowych opłat, lub oferują zwrot po otrzymaniu wadliwego elementu. Jeśli element jest uszkodzony po 3 miesięcy, nadal można odesłać go do nas. Wyślemy ci nowe po otrzymaniu wadliwego elementu. Ale trzeba zapłacić dodatkową opłatę transportową. Zgadzasz się na wszystkie wyżej wymienione polityk przy zamawianiu na Gdzieswpolsce.org! Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, proszę dać nam pozytywne opinie z 5 gwiazda przeglądu, który jest dla nas bardzo ważne. Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli można zostawić swoje prawdziwe uczucie tutaj. Jeśli nie jesteś zadowolony z pozycji lub naszych usług, prosimy o kontakt przed opuszczać jakaś informacje zwrotne, my rozwiązać problem natychmiast, dziękuję! Prosimy o Przesłanie nam z 9:00. Do 18:00. (GMT + 8) od Poniedziałku do Soboty . Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o przesłanie do nas i dać nam szansę, aby pomóc. Wszystkie wiadomości będą odpowiedział w ciągu 1 dnia roboczego (z wyjątkiem święta w Chinach). Jeśli nie otrzymają naszą odpowiedź, uprzejmie prosimy o ponowne wysłanie wiadomości i będziemy odpowiadać na ciebie jak najszybciej. Przepraszamy za późną odpowiedź podczas święta (w zestawie Niedziele).

  Tagi: Tanie: T3/T5/T8 Żywicy Z Tworzywa Sztucznego Przycisk Snap Narzędzie Instalacji Ciśnienie Ręcznie Zacisk Przycisk Zacisk Ciśnienia Odliczenia, wysokiej jakości T3/T5/T8 Żywicy Z Tworzywa Sztucznego Przycisk Snap Narzędzie Instalacji Ciśnienie Ręcznie Zacisk Przycisk Zacisk Ciśnienia Odliczenia, dostawcy Przyciski z Chin.

 • Opinie (0)

  Napisz opinię

Pokrewne produkty