TDA7297 Chip z wzmacniacz dźwięku scalony 6.5-18 V 15 W * 2 ZIP-15

TDA7297 Chip z wzmacniacz dźwięku scalony 6.5-18 V 15 W * 2 ZIP-15

zł1.91 zł1.72
W magazynie
g277

Nazwa marki: Si Tai&SH
Stan: Nowy
Napięcie zasilania: V
Rozpraszanie mocy: standard
Temperatura pracy: standard
Numer modelu: TDA7297
Is_customized: Tak
Typ: Sound amplifier integrated circuit
Zastosowanie: Sound amplifier integrated circuit
Pakiet: ZJK

 • o NAS Obiecujemy: 1: Produkcja tylko najlepsze dóbr konsumpcyjnych i zapewnić najwyższą jakość możliwe. 2: Dostarczyć towar do naszych klientów na całym świecie z prędkością i precyzją Polityka Obsługi klienta jesteśmy bardziej niż szczęśliwi, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania, które mają, prosimy o kontakt z 1: zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności. 2: tylko wysyłamy potwierdzający adresy zamówienia. twój adres zamówienia MUSI DOPASOWAĆ swój adres Wysyłki. 3: Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 30 dni od daty płatności, prosimy o kontakt z nami. będziemy śledzić przesyłki i wrócić do ciebie tak szybko jak to możliwe z odpowiedzi. naszym celem jest zadowolenie klienta! 4: Ze Względu Na różnice statusu i czasu, my wybieramy wysyłać twój rzecz od nasz pierwszy dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy. nasze atuty 1: jesteśmy wszystkie własne zdjęcie, z odpowiedniej podaży 2: jakość produktu osiągnęła szereg certyfikacji 3: wspieramy różnych transportu, Hong Kong i Chiński pakiety pocztowe, EMS. DHL federal. UPS i TNT, może w pełni zaspokoić różne potrzeby kupującego. I wierzymy, będziemy najlepszym partnerem
  informacje zwrotne twoja satysfakcja i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne, proszę zostawić pozytywne i 5 gwiazdek, jeśli są zadowolone z naszych produktów i usług. jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszych produktów lub usług, uprzejmie prosimy o kontakt z nami przed opuszczeniem informacji zwrotnych nagetive. dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy i zapewnić państwu najlepsze usługi dla klientów.

  Tagi: Tanie: TDA7297 Chip z wzmacniacz dźwięku scalony 6.5 18 V 15 W * 2 ZIP 15, wysokiej jakości TDA7297 Chip z wzmacniacz dźwięku scalony 6.5-18 V 15 W * 2 ZIP-15, dostawcy Układy Scalone z Chin.

 • Opinie (1)

  • Mika Khan

   ok

  Napisz opinię

Pokrewne produkty