Uchwyt samochodowy na odpowietrznik uchwyt stojak na 7 to11inch ipad Samsung Galaxy Tab Tablet PC Uchwyt samochodowy na odpowietrznik uchwyt stojak na 7 to11inch ipad Samsung Galaxy Tab Tablet PC Uchwyt samochodowy na odpowietrznik uchwyt stojak na 7 to11inch ipad Samsung Galaxy Tab Tablet PC Uchwyt samochodowy na odpowietrznik uchwyt stojak na 7 to11inch ipad Samsung Galaxy Tab Tablet PC Uchwyt samochodowy na odpowietrznik uchwyt stojak na 7 to11inch ipad Samsung Galaxy Tab Tablet PC Uchwyt samochodowy na odpowietrznik uchwyt stojak na 7 to11inch ipad Samsung Galaxy Tab Tablet PC

Uchwyt samochodowy na odpowietrznik uchwyt stojak na 7 to11inch ipad Samsung Galaxy Tab Tablet PC

zł12.82 zł9.11
W magazynie
g382

Nazwa marki: TCAM
Numer modelu: Tablet Stand
Materiał: Plastikowe
Pakiet: Nie
Adjustable length: 125~205mm


  • Opis: Cechy: 100% nowy i wysokiej jakości. 1. wykonane z wysokiej jakości sztywnego tworzywa sztucznego, trwałe i mocne. 2. łatwy w instalacji i zwolnić na pojazdach Vent góra gniazdo. -Nie przyssawką, nie ściereczka pyłochłonna konieczne. -Bez użycia narzędzi, tylko jednej strony jest potrzebne, aby zainstalować lub zwolnić ten zamontować. 3. włożona do Vent góra portu. 4. to nie tylko nie wpływem widoku do przodu sposoby, ale oferta ci wygodę oglądać swoje tablet/GPS i fajne urządzenia. 5. 360°adjustable kąt daje najlepszy kąt widzenia i łatwa obsługa tabletu/GPS. 6. kolor swoje życie w samochodzie -- można oglądać film/TV lub słuchać muzyki podczas jazdy. 7. kompatybilny z dowolnym tablet/GPS z podobne rozmiar (długość lub regulacja szerokości wynosi od 125mm do 205mm. 8. powierzchni gniazdo jest wykonana z gumy, która pomaga chronić Vent góra gniazdo. 9. dla 7 do 11 cal Tablet PC używać. Dane techniczne: Typ artykułu: samochód Vent góra Slot Holder Materiał: ABS Kolor: czarny Regulowana długość: 125 ~ 205mm Fit for iPad 1/2/3/4/mimi, Samsung Galaxy Tab 10.1, Google Nexus 7/10, HTC Flyer itp 7 do 11 cal. Ilość: 1 PC (inne akcesoria na zdjęciu nie jest wliczony w cenę) Uwaga: 1. przejścia: 1 cm = 10mm = 0.39 cal 2. proszę pozwolić 0-1 cm błąd ze względu na pomiarze ręcznym. Pls upewnić się, że nie przeszkadza przed złożeniem oferty. 3. ze względu na różnicę między różnymi monitorami, obraz może nie odzwierciedlać rzeczywisty kolor rzecz. Dziękuję! 4. nie opakowaniu detalicznym Pakiet zawiera: 1 x samochodów Vent góra Slot Holder (Tablet PC nie jest wliczony w cenę)

    Tagi: Tanie: Uchwyt samochodowy na odpowietrznik uchwyt stojak na 7 to11inch ipad Samsung Galaxy Tab Tablet PC, wysokiej jakości Uchwyt samochodowy na odpowietrznik uchwyt stojak na 7 to11inch ipad Samsung Galaxy Tab Tablet PC, dostawcy Stojaki do tabletów z Chin.

  • Opinie (0)

    Napisz opinię

Pokrewne produkty